www.cvonline.hu

GAZDASÁGI VEZETŐ HELYETTES

  • A hirdetés 1301 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári Hőszig Kft.

munkatársat keres

Főbb feladatai

  • Gazdasági vezető támogatása: operatív feladatok ellátása, munkatársak irányítása
  • Könyvelő munkatársak feladatainak meghatározása és beosztása
  • Munkavégzésük ellenőrzése, értékelése, szakmai segítségnyújtás
  • Szakterületek vezetőinek szakmai kiszolgálása, kapcsolattartás
  • Felel a számviteli és adótörvények előírásainak megfelelő könyvvezetésért
  • Bevallások, statisztikák elkészítése
  • Pályázatok elszámolása, kontrollja
  • Kontrolling feladatok ellátása

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, számviteli ismeretek
  • Több éves könyvelésben, kontírozásban, beszámoló készítésben szerzett tapasztalat
  • Kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Erős kontrolling szemlélet
  • Office programcsomag magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Stressz tűrő képesség
  • Határozottság, döntésképesség

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő