www.cvonline.hu
Gazdasági vezető (főkönyvelő) (Referenciaszám: PJ4535)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.02.
Jelentkezési határidő: 2016.07.06.
Hirdetés azonosító: 1044329
lejárt

Német tulajdonban lévő, győri székhelyű vízkezelés- és vegyszeradagolás-technikai termékeket és szolgáltatásokat kínáló partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

GAZDASÁGI VEZETŐ (FŐKÖNYVELŐ)

Feladatok:
- A cég pénzügyi és számviteli munkájának irányítása
- Havi-, negyedéves- és éves jelentések elkészítése az ügyvezetés és az anyavállalat részére
- Az éves beszámoló és költségvetés összeállítása
- Kapcsolattartás a fióktelepekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálókkal, bérszámfejtést végző céggel és az anyavállalattal
- A cég külföldi fióktelepeinek gazdasági koordinációja, támogatása
- A cég pénzügyi egyensúlyának folyamatos biztosítása, likviditási terv készítése, a megvalósulás figyelemmel kísérése és értékelése
- Statisztikai adatszolgáltatásról való gondoskodás
- Készlet-kontrolling
- Szolgáltatókkal való szerződéskötés

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
- Adózási és számviteli szabályok naprakész ismerete
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
- Proaktivitás
- Önállóság
- Precizitás

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Nemzetközi környezet
- Stabil vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.