www.cvonline.hu

Gazdasági Vezető [BA-KAGV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 961175

Focus consulting

Megbízónk

Német tulajdonban lévő termelő vállalat megbízásából keresünk Gazdasági Vezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- A vállalat gazdasági (pénzügyi, számviteli, kontrolling) területének ügyviteli és gazdasági adminisztrációs tevékenységének felügyelete, irányítása
- Heti-, havi-, negyedéves és éves beszámolók, elemzések készítése
- A Társaság szerződéseinek gazdasági szempontú felülvizsgálata, véleményezése, karbantartása. Az abban foglaltak betartása, ellenőrzése.
- A kontrolling rendszer folyamatos fejlesztése, felülvizsgálata
- Részvétel a vállalati stratégia kialakításában, az éves üzleti tervezésben, felülvizsgálatban, valamint a folyamatos nyomon követésben
- Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, az adóhatósággal, valamint a partnerek gazdasági vezetőivel
- Pénzügyi stabilitás megőrzése, gazdaságos, takarékos, innovatív működtetés - beruházások finanszírozásának folyamatos megoldása

Elvárások

- Szakirányú egyetemi végzettség (pénzügy, számvitel)
- Tárgyalási szintű német nyelvtudás
- Minimum 7 éves, gazdasági, pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
- Minimum 3 éves gazdasági vezetői gyakorlat
- Kiváló SAP ismeretek
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Kiemelkedő Excel ismeretek
- Lojalitás, tulajdonosi szemléletmód
- Kimagasló felelősségtudat, megbízhatóság, precizitás, gyors, hatékony munkavégzés
- Rendszerszemlélet
- Pozitív-, eredményorientált személyiség
- Terhelhetőség, stressztűrő képesség, kimagasló flexibilitás
- Határozottság, kiemelkedő vezetői készségek, kipróbált döntési, motivációs és irányítási képességek
- Kiváló pro-aktivitás és önálló munkavégzési képesség
- Folyamatos igény a fejlődésre

Előny

- Kontrolling rendszer kiépítésében, működtetésében szerzett tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Egyéb

Munkavégzés helye: Kaposvár

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió