www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 827124
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége
dinamikusan fejlődő üzletágaihoz keresi új munkatársát

Gazdasági vezető

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai fémbútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:

- Ügyvezető - tulajdonosok döntéseinek előkészítése
- Kontrolling működtetése, továbbfejlesztése
- Banki kapcsolattartás
- Szállítókkal-vevőkkel való kapcsolattartás
- Havi - negyedéves - éves tervek, jelentések készítése
- 2 könyvelő és egy munkaügyes munkájának felügyelete
- Beszerzési osztály munkájának felügyelete
- Éves beszámoló elkészítése

Elvárások:

- Szakirányú közgazdasági végzettség, kizárólag a Budapesti Corvinus Egyetem vagy  Budapest Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar
- Banknál/vállalatnál szerzett Vállalat-finanszírozási gyakorlat.
- Legkevesebb 2-3 éves szakmai gyakorlat termelő és/vagy kereskedő vállalatnál.
- Középszintű angol nyelvtudás

Előnyök:

- Családias légkör
- Előrelépési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Könyvvizsgáló cégnél szerzett minimum 2 év tapasztalat
- Nemzetközi munkavégzési gyakorlat

Munkavégzés helye:

- Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát! Kizárólag fényképes önéletrajzokat értékelünk!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest