www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 797856
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő fémipari termelő vállalat az alábbi munkakör betöltésére munkatársat keres:

Gazdasági vezető

munkatársat

Elvárások:

 Egyetemi szintű közgazdasági vagy pénzügyi-számviteli végzettség;
 Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat ipari területen;
 MS Office programok kiváló ismerete,
 A hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályok és azok gyakorlati alkalmazásának naprakész ismerete;
 Angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete;
 Rendszer és folyamatszemlélet;
 Jó problémamegoldó képesség;
 Kiváló szervezőkészség;
 Rugalmasság, dinamizmus, kreativitás;
 Magas stressz tűrő képesség;
 Terhelhető, pontos, precíz, felelősségteljes, megbízható személyiség;
 „B” kategóriás vezetői engedély.

Előny:

 Gyors- és gépírás tudás;
 Cégcsoport (holding) komplex gazdasági irányításában vezetői tapasztalat.

Feladatok:

 A vállalat operatív pénzügyi folyamatainak szervezése, irányítása, fejlesztése,
 Üzleti tervezés koordinációja,
 A hatóságok által előírt beszámolási kötelezettségek biztosítása,
 Könyvvizsgálói kapcsolattartás,
 Jelentések, bevallások, beszámolók elkészíttetése,
 Adók és járulékok megfizetésével kapcsolatos teendők irányítása.

Amit ajánlunk:

 Kihívásokkal teli munkakör;
 Hosszú távú munkalehetőség;
 Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

 Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy hosszú távú, stabil, fejlődési lehetőséget biztosító munkahelyen dolgozni, kérem küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével 2014. április 30-ig!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Kecskemét