www.cvonline.hu

Gazdasági Ügyintéző

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Az Ecomissio Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • kimenő számlakészítés (nyomtatás, iktatás, borítékolás),
  • KSH adatszolgáltatás,
  • Házipénztár kezelése,
  • HR feladatok: munkaszerződések, bérfeladás előkészítése, munkaidő feladás (Piramis rendszer), szabadság nyilvántartás, kapcsolat-tartás a Humánszolgáltatóval, Cafeteria ügyintézés, bérlet, tikett stb., Kapcsolódó NAV bevallások, adatszolgáltatások.

Elvárások:

  • minimum középfokú számviteli-pénzügyi végzettség,
  • hasonló területen eltöltött minimum 3 év gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás,
  • mérlegképes könyvelő végzettség,
  • kontrolling területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezni 2015. november 20-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő