www.cvonline.hu

Gazdasági ügyintéző

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Hanna Instruments Hungary kft.

6726 Szeged,

Alsókikötő sor 11.

HUNGARY

Tel.: +36 62 542 644

A  Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó cégcsoport tagja és Európai Disztribúciós Központja, a Hanna Instruments Hungary kft. munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Számlázási feladatok elvégzése
  • Számlázó és raktárkezelő program használata: bejövő és kimenő szállitmányok, vevői és szállitói megrendelések felvitele, ellenőrzése, kezelése
  • Gazdasági vezető munkájának operatív támogatása
  • A bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése
  • Vevői és szállítói analitikák vezetése, rendelések naprakész nyilvántartása,
  • Riportok készitése a vezetőség és a cégcsoport tagjai részére
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a kintlévőségek nyomon követése
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás a külföldi illetve belföldi partnerekkel, a cégcsoport tagjaival
  • Nemzetközi szállítással, szállítmányozással kapcsolatos ügyintézői tevékenység

Elvárások:

  • Legalább középfokú megfelelő szakirányú (gazdasági vagy logisztikai) végzettség
  • Számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazása
  • Jártasság Office programok használatában
  • Közép szintű angol nyelvtudás ( szóban és írásban)
  • Precizitás, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Tanulási lehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Munkavégzés helye: Szeged;
  • Munkaidő: 08:00-17:00.

Részletes angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Szeged
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol