www.cvonline.hu

Gazdasági ügyintéző

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Debreceni élelmiszeripari vállalat felvételre keres

gazdasági  ügyintéző

munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (telefonhívások kezelése, vendégek fogadása)
  • A posta ügyintézése
  • Vállalati iratok elkészítése, fénymásolása, rendezett tárolása
  • A pénzügyi osztály munkájának napi szintű támogatása
  • Beérkező számlák könyvelésre való előkészítése
  • A munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának intézése, a személyi anyagok naprakész vezetése
  • Munkavállalói be- illetve kiléptetéssel kapcsolatos teendők intézése, a külső bérszámfejtő vállalat munkájának támogatása
  • Vállalati egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gazdasági- vagy pénzügyi területen szerzett felsőfokú vagy egyéb releváns végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol