www.cvonline.hu

Gazdasági ügyintéző

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.02.23.
Hirdetés azonosító: 902367
lejárt

A Dologidő Kft. Tolna megyei partnercége számára olyan tapasztalat szakembert keres

pozícióba,  aki  szakértelmének és ambiciózus személyiségének köszönhetően

képes a cég működéséhez és fejlődéséhez elengedhetetlen számviteli, bér és munkaügyi,

valamint raktározási rendszereit irányítani.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok

  • A cég nyereségorientált, és egyben gazdaságos működésének biztosítása
  • A gazdálkodási, számviteli, pénzforgalmi, raktározási tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • Könyvelési feladatok önálló elvégzése
  • Mérlegek, beszámolók, adóbevallások, statisztikák, riportok készítése
  • A mindennapok során felmerülő gazdasági kérdések, problémák kezelése
  • A munkaügyi, számlázó és raktáros kollégákkal történő hatékony együttműködés
  • Hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás (NAV, könyvvizsgálók, stb.)
  • Részvétel a döntéseket megalapozó vezetői információs rendszer kialakításában
  • A szükséges fejlesztési célok kidolgozásában történő részvétel
  • Szakmai segítségnyújtás a cég gazdasági területein

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények

  • Érettségi, vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Munkajogi, számviteli és adózási szabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • Legalább 5 év releváns gazdasági, számviteli, adózási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, agilis, precíz, proaktív szemléletű munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, önállóság, terhelhetőség
  • Rendszerszemlélet, vezetői attitűd

Előny

  • Felsőfokú gazdasági/HR irányultságú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Vállalati cafeteria
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Megbecsülés, önálló munkavégzés

Amennyiben úgy érzi Ön a legmegfelelőbb személy a fent részletezett pozíció betöltésére,

küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: toborzas@dologido.hu.

Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.

A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, és az alkalmas jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu