www.cvonline.hu

Gazdasági ügyintéző

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Budaörsi építőipari cég

gazdasági ügyintézőt

keres.

Azonnali kezdéssel.

20 éves múlttal rendelkező építőipari cég fiatalos, lendületes csapatába irodai munkakörbe keres talpraesett kolléganőt „gazdaságis” feladatkörbe, aki az iroda „back office” részét is a vállán viselné.

Munkavégzés helye: Vasvári Ipari Park, a Budaörsi reptér mögött.

Munkaidő: 8-tól 16-ig, hétköznapokon.

Feladatok:

  • teljesítési igazolások kiállítása, számlázó program kezelése, bejövő számlák kifizetése/utalása
  • könyveléssel kapcsolattartás, a könyvelési anyag rendszerezése, könyvelésre előkészíteni
  • levelezés iktatása, fénymásolás, jegyzőkönyvek kitöltése, adatrögzítés, postázás
  • szerződések előkészítése
  • iroda rendben tartása, irodaszerek bevásárlása, hűtő feltöltése
  • személyi kartonok karbantartása

Elvárások:

  • a munkakörben szerzett gyakorlat
  • végzettség: érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Windows, Word, Excel, Outlook; Internet, gyakorlott használata

Előny:

  • közgazdasági szakközépiskolai érettségi
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • angol, vagy német nyelvtudás
  • munkahely közeli lakás

Amit kínálunk:

  • céges telefon korlátlan használata
  • rugalmas munkaidő
  • cégügyekhez cégautó
  • versenyképes fizetés

Az önéletrajzokat az alábbi email címre, Szekeres Péter részére címezve várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német