www.cvonline.hu

Gazdasági ügyintéző (Ref.:920)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.03.20.
Hirdetés azonosító: 910797
lejárt

Gazdasági ügyintéző Ref.:920

munkatársat keresünk szekszárdi partnercégünk részére!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Banki ügyintézés, utalások nyomon követése, pénztári feladatok ellátása

  • Pénzügyi folyamatok ellenőrzése

  • TB ügyintézés, bérelszámolások készítése

  • Nyilvántartások vezetése és riportálás

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Néhány év gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Együttműködő képesség

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Határozottság

Előny:

  • TB ügyintézői végzettség

  • Társalgási szintű német nyelvtudás

  • Szekszárd környéki lakhely

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések

  • Versenyképes bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu