www.cvonline.hu

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (Német nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 916719

Link megjelenítéseimages/editor/1357728473.jpg" border="0" width="300" />

Szereti Ön a mozgalmas, kihívásokkal teli munkahelyet? Szeretne képességeinek, képzettségének megfelelő állást találni, egy stabil gazdasági háttérrel rendelkező cégnél? Szeretne Ön teljesítménye szerinti versenyképes díjazásban részesülni?

Megbízónk magyar szerelőipari középvállalat, amely német nyelvterületen és Magyarországon 12 éve, elsősorban a gépgyártó és az energiaellátó ágazatban működő vállalatok részére nyújt  szerelési és gyártási szolgáltatásokat.
Számára kvalifikált munkatársat keresünk a cég siófoki székhelyére, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Külföldi, belföldi számlák kiállítása, nyilvántartása, statisztikai feldolgozása
  • Beérkező számlák ellenőrzése, igazoltatása
  • Utalások teljesítése banki utalási rendszerben
  • Havi zárási feladatok ellátása
  • Pénztárkezelés, pénztári nyilvántartási feladatok ellátása
  • Havi szaldóegyeztetés szállítókkal, vevőkkel
  • Elemzések, statisztikák készítése vezetőség részére
  • Kintlévőségek kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése
  • Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok irányítása, ellátása
  • Részvétel könyvvizsgálatokon, adóvizsgálatokon
  • Pénzügyi adminisztráció teljes körű végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (elengedhetetlen, teszteljük!)
  • Teherbírás
  • MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség

ELŐNYT JELENT

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Biztos vállalati háttér
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási költségtérítés, támogatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Siófok

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (Német nyelvtudással), Siófok

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nyuli Zsófia
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-381-3004
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678