www.cvonline.hu

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ GYAKORNOK

  • A hirdetés 491 napja lejárt

A DELOG Kft.

a Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park tulajdonosa és üzemeltetője

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • gazdasági jellegű adminisztrációs feladatok elvégzése, ügyintézése
  • gazdasági jellegű riportok, kimutatások, jelentések készítése
  • beérkező számlák iktatása
  • szerződések nyilvántartása

Elvárások:

  • közgazdász végzettség
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, fejlődési képesség és hajlandóság

Amit kínálunk:

  • összeszokott, stabil csapat, vezetői támogatással
  • elismert, stabil, biztos hátterű cég, szakmai fejlődési lehetőséggel

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2015.11.25

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok