www.cvonline.hu

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (6124)

  • A hirdetés 1160 napja lejárt

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő papír és higiéniai termékeket forgalmazó vállalat.
Lendületes, kreatív, eltökélt jelentkezőket keresünk partnercégünk szigetszentmiklósi, majd százhalombattai telephelyére az alábbi munkakörbe:
Gazdasági ügyintéző

Elvárások:
•Minimum középfokú gazdasági végzettség
•Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
•Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
•Elhivatottság, motiváltság
•Problémamegoldó képesség

Főbb feladatok:
•Kimenő számlák elkészítése, ellenőrzése, nyilvántartása
•Kapcsolattartás a partnerekkel, értékesítőkkel
•Készpénzforgalom bonyolítása
•Aktív részvétel a havi zárások előkészítésében
•Időszakos jelentések, riportok elkészítése
•Általános adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:
•Barátságos munkakörnyezet
•Anyagi és erkölcsi megbecsülés
•Hosszú távú, biztos munkahely

Előny:
•Kulcs Ügyvitel program ismerete
•német nyelv ismerete előny

Pozíció betöltésének ideje: azonnal.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, várjuk az önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre. A tárgyban, kérjük, jelölje meg: „Gazdasági ügyintéző”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624

Helyek Pest
Kategória -