www.cvonline.hu

Gazdasági / pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 687 napja lejárt

25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémpiari vállalat keres agilis, senior munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Beérkező postai küldemények iktatása, továbbítása megfelelő osztályra
  • Szállítói számlák iktatása, kezelése, fizetési határidők nyilvántartása, kimutatások készítése közvetlen vezető felé
  • Számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Vállalkozási szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Vevői törzs kezelése, bevételi forgalmak  figyelése, lekérdezése, beszámolók készítése,
  • Pénztárkezelés, (napi ,heti, havi) jelentések és zárások készítése
  • Bérszámfejtéssel, munkaügyi feladatokkal kapcsolatos dokumentációk előkészítése, kezelése, továbbítása a könyvelő iroda felé
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó munkatársakkal, részlegekkel
  • A szükséges dokumentációk, riportok elkészítése
  • A napi, heti megbeszéléseken való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (Mérlegképes könyvelő)
  • Aktív nyelvtudás (német, esetleg egyéb nyelv)
  • Könyvelői rendszerek gyakorlati ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német