www.cvonline.hu

Gazdasági-pénzügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1013853
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik nemzetközi könyvelői és jogi tanácsokkal foglalkozó partnercégünkhöz keresünk gazdasági-pénzügyi gyakornokot.

Feladatok:

  • szállító számlák rögzítése, könyvelése
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • számlázási feladatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • banki tételek rögzítése, összpontozás
  • szkennelés, iratrendezés
  • kompenzálás kezelés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • legalább heti három nap vállalása (rugalmasan elosztható),
  • magabiztosan Windows- (Word-, Excel-) program ismeret,
  • kontrolling és számvitel iránti érdeklődés,
  • hatékony, felelősségteljes és precíz munkavégzés,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Munkaidő:  Hétfő-péntek között heti 20-25 óra vállalása H-CS: 8.00-17.00, P: 8.00-14.30

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • gazdasági, pénzügyi területen végzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft/óra diákbér
  • Nemzetközi munka környezet
  • Tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!