www.cvonline.hu

Gazdasági munkatárs

  • A hirdetés 826 napja lejárt

A közúti, vasúti, vízi és légi infrastruktúra építésében és karbantartásában piacvezető Colas csoport a világ 5 kontinensén több mint 40 országban van jelen immár 80 éve.  A Colas cégcsoport a 90-es évek közepe óta vesz részt Magyarország építőipari beruházásaiban. A kezdetek óta kizárólag magyar szakemberek által vezetett és sikerre vitt holding, amely a hazai gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésében illetve különleges mérnöki létesítmények és érzékeny, komoly szervezést igénylő város rehabilitációs és közműépítési megbízások kivitelezőjévé vált

Gazdasági munkatársat

keres

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • A felmerülő gazdasági és egyéb adminisztratív feladatok operatív ellátása és a belső ügymenet működésének biztosítása (kapcsolattartás a kivitelezésben dolgozó munkatársakkal)
  • Információáramlás hatékony koordinálása
  • Számlák egyeztetése megrendelésekhez, szerződésekhez, teljesítést alátámasztó dokumentumokhoz
  • Számlák formai követelményeinek ellenőrzése, előkészítésük könyvelésre
  • Számlák és megrendelések rögzítése az integrált vállalatirányítási rendszerbe
  • Aktív részvétel a havi zárási munkálatokban

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • MS Office ismerete
  • Kompetenciák: megoldás-központúság, precizitás, megbízhatóság, jó szervezési készség, jó kommunikációs készség, alkalmazkodóképesség, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat előny
  • Építőiparban szerzett tapasztalat előny
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az E-mail cím megjelenítése címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő