www.cvonline.hu

Gazdasági Munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a STRABAG-MML Kft. magasépítési területére, budapesti munkavégzéssel

GAZDASÁGI MUNKATÁRS

(Job-ID: HU-2016-018428)

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • projektek gazdasági feladatainak teljes körű ellátása,
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal kapcsolatos gazdasági ügyek intézése,
  • szoros együttműködés a projekt műszaki vezetőjével és a műszaki kollégákkal,
  • aktív részvétel a szerződések előkészítésében,
  • szerződések felülvizsgálata és nyomon követése,
  • gazdasági riportok, kimutatások készítése, tervezés,
  • belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése,
  • gazdasági ügyekben kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem),
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes németnyelv-tudás (az interjú részben idegen nyelven zajlik),
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • elhivatottság/motiváltság,
  • kitartás/koncentrálóképesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • felelősségtudat,
  • jó kommunikációs készség/határozott fellépés,
  • csapatszellem.

Jelentkezéséhez, kérjük, kattintson a JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat:

STRABAG Általános Építő Kft.
Tóth Andrea Anna
Human Resource Consultant
H-1117 Budapest,
Gábor Dénes utca 2.
Tel.: +36 1 358-5281
www.stabag.hu/karrier

Munkavégzés helye Változó munkahely (budapesti központtal)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest