www.cvonline.hu

Gazdasági munkatárs

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.
Budapest mellett, Vecsésen működő telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Leányvállalati riportok ellenőrzése, eltérések egyeztetése,
  • Kontrolling riportok elkészítése,
  • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Kimutatások készítése könyvelés részére

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Friss diplomásokat is várunk, de 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • MS Office - különösen az Excel - ismerete,
  • Angol nyelv aktív ismerete,
  • Számviteli ismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Cseh vagy lengyel nyelv ismerete
  • Jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését az alábbi e-mail címre várjuk az önéletrajzát és az elvárt bruttó fizetési elvárását.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol