www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 990561
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy állami tulajdonú részvénytársaság részére keresünk kollégát

GAZDASÁGI MENEDZSER

munkakörbe

Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentáció készítés)
  • jó „csapatjátékos”, precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
Feladatok:
  • üzleti terv előkészítése,
  • üzleti terv teljesítésének figyelemmel kísérése és értékelése,
  • részvétel a fejlesztési célok kidolgozásában,
  • szerződések előkészítése, egyeztetése a társaság jogi képviselőivel,
  • vezetői információk készítése,
  • döntés előkészítés,
  • vevői tartozások behajtásáról való gondoskodás, egyeztetése a vállalkozás jogi képviselőjével és pénzügyi igazgatóságával,
  • fejlesztések tervezése és elszámolások koordinálása a pénzügyi igazgatósággal,
  • napi üzemeltetési és adminisztrációs feladatok felügyeletében való közreműködés
Előny:
  • filmszakmai, vagy más média területén szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődés lehetősége
Munkaviszony:
  • határozott idejű szerződéses munkaviszony
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV. kerülete

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a végzettség igazolásával!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió