www.cvonline.hu

Gazdasági koordinátor

  • A hirdetés 1243 napja lejárt
Országos hálózattal rendelkező létesítménygazdálkodással foglalkozó cégcsoport műszaki üzemeltetési üzletága munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Az üzletág tevékenységéhez kapcsolódó pénzügyi folyamatok szervezése és nyomon követése;
  • részvétel az üzletág stratégiai jellegű feladataiban: tervezés, folyamatfejlesztés az üzleti célok elérésre érdekében;
  • tenderek, pályázatok összeállításában szakmai segítségnyújtás;
  • az üzletághoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátásához adatok, biztosítása; kockázatelemzések készítése;
  • növekedési, befektetési lehetőségek feltárása, piackutatások, jövedelmezőség-elemzések készítésben részvétel;
  • üzleti tárgyalásokon vezetése, banki kapcsolattartás, szerződések karbantartása.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdász végzettség;
  • Minimum 4 éves gazdasági/pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Feladatok ellátásához szükséges jogi ismeretek;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs képességek írásban és szóban;
  • Prezentációk összeállításában és azok előadásában szerzett jártasság;
  • Rugalmas, problémamegoldó szemléletű, analitikus gondolkodás;
  • Önálló, proaktív munkavégzés.
Előny:
  • Ingatlanüzemeltetési/létesítménygazdálkodási ágazatban szerzett szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.