Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Gazdasági informatikus

Feladatok:

 Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Részvétel a banki és csoportszintű controlling infrastruktúra IT és módszertani fejlesztésében;
  • Szakmai elemző területek adatigényének kiszolgálása és IT támogatása;
  • Adatbázis és adatpiac fejlesztési és üzemeltetési feladatok, adattisztítás;
  • Elemzési/modellezési módszerek kidolgozás és IT támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/gazdasági informatikus/informatikus iskolai végzettség (a munka 40%-ban gazdasági (controlling), 60%-ban informatikai jellegű);
  • Irodai programok – elsősorban Excel és VBA – magas szintű ismerete;
  • Szakmai angol nyelv aktív, középszintű ismerete (szóban és írásban);
  • Strukturált gondolkodás;
  • Képesség a precíz és önálló munkavégzésre;
  • Rugalmasság, jó terhelhetőség.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Adatbázis kezelési (MsSQL: SSIS, SSAS) és adattárház üzemeltetési ismeretek (SAP BW);
  • Multidimenzionális adatbázis fejlesztésében szerzett tapasztalat (IBM Cognos TM1);
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete;
  • BI technológiák ismerete.

Jelentkezési határidő: 2015. június 4.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő