www.cvonline.hu

GAZDASÁGI INFORMATIKUS

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A Healthware Tanácsadó Kft.

munkatársat keres.

A Healthware Tanácsadó Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai egészség-gazdaságtani, egészség-finanszírozási tanácsadás területén. Folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörünk megkívánja új munkatársak csatlakozását.

Feladatok:

  • Adatbányászati és adatkezelési munkákban való részvétel és adminisztráció;
  • Egészség-gazdaságtani és egészség-finanszírozási elemzések, riportok követelményeinek dokumentálása;
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel a követelmények meghatározásában;
  • SQL kódok fejlesztése a riport és elemzési igények kiszolgálása;
  • SQL kódok tesztelése és tesztelési eljárások kidolgozása;
  • Alkalmazásfejlesztői munkákban való részvétel, verziókövetés, dokumentáció;

Elvárások:

  • Informatikus és/vagy matematikus végzettség;
  • SQL nyelv magas szintű ismerete;
  • Rendszer szemlélet, jó kommunikációs készség;
  • Access és Excel műveletek ismerete
  • Precíz, dokumentált, önálló és projektben végzett munkavégzés;
  • Középfokú angol nyelvtudás;

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi ellátórendszer ismerete;
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat;
  • Gyakorlat fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítésében;
  • Oracle alapok, VBA ismeretek;

Amit nyújtunk:

  • Felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség;
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség;
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör; minőségi irodai környezet.

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél), melyet bizalmasan kezelünk, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2014. október 30-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő