www.cvonline.hu

Gazdasági informatikus

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 738345
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egészség-gazdaságtani és egészség-finanszírozási tanácsadás területén működő, folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörrel rendelkező, a hazai piacon meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk új munkatársat, gazdasági informatikus pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Adatbányászati és adatkezelési munkákban való részvétel és adminisztráció
  • Egészség-gazdaságtani és egészség-finanszírozási elemzések, riportok követelményeinek dokumentálása
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel a követelmények meghatározásában
  • SQL kódok fejlesztése a riport és elemzési igények kiszolgálása
  • SQL kódok tesztelése és a tesztelési eljárások kidolgozása
  • Alkalmazásfejlesztői munkákban való részvétel, verziókövetés, dokumentáció

Elvárások:

  • Informatikus (egészségügyi/gazdasági) éva/vagy matematikus végzettség
  • SQL nyelv magas szintű ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség illetve gyakorlat fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítésében
  • Access és Excel műveletek ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Precíz, dokumentált, önálló és projektben végzett munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi ellátórendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Oracle alapok, PL/SQL, T-SQL, VBA ismeretek

Amit nyújtunk

  • Felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör; minőségi irodai környezet

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél), legkésőbb 2014. február 17-ig, a fizetési igény megjelölésével, a regisztrációt követően, a következő oldalon töltheti fel: Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika