www.cvonline.hu

GAZDASÁGI INFORMATIKUS

  • A hirdetés 127 napja lejárt

A
KOVÁCS TÜZÉP
új kollégát keres csapatába

pozicióba.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil cégháttér

Elvárások:

  • legalább 3-5 éves szakami tapasztalat
  • önálló, lelkiismeretes pontos munkavégzés
  • megfelelő szakirányú végzettség

Feladatok:

  • Vectory vállalatirányítási rendszer teljes körű üzemeltetése
  • kereskedelmi riportok szerkesztése, elemzése
  • adatbázisok létrehozása, üzemeltetése
  • a hardver infrastruktúra és az IT üzemeltetés támogatása
  • aktív kapcsolattartás és együttműködés a külső szakértőkkel
  • részvétel az üzleti és pénzügyi folyamatok leírásában és szabályzásában- kapcsolattartás

Munkavégzés helye: Kovács Tüzép, Nyíregyháza

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címeken:

  • postai úton a 4400 Nyíregyháza, Pazonyi út 30.
  • e-mailben a lenti címen

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Nyíregyháza
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő