www.cvonline.hu

GAZDASÁGI INFORMATIKAI MUNKATÁRS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 736081

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerületi irodaház

Az Ön feladata:

Rendszerszervezői feladatok ellátása:

  • üzleteinkben található informatikai rendszereink területén
  • új szoftver,- és programverziók tesztelése, tesztforgatókönyvek összeállítása
  • szoftverbevezetés, felhasználók betanítása, kézikönyvek véleményezése
  • igényfelmérés, üzleti igények alapján szoftverspecifikációk készítése, koncepciók kidolgozása
  • egyeztetés a külföldi társosztályokkal
  • informatikát érintő projektek vezetése, koordinálása
  • kiértékelések, eseti riportok készítése
  • alkalmazásfejlesztési feladatok

 Rendszerüzemeltetési feladatok:

  • a vállalat árugzadálkodási rendszereivel kapcsolatos hibák feltárása, javítása, amennyiben szükséges, a külföldi társosztályokkal együttműködve

Az Ön profilja:

  • felsőfokú (gazdasági vagy informatikai területen szerzett) végzettség
  • hasonló területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • SQL tapasztalat
  • bármilyen programozási nyelv ismerete és programozási hajlandóság
  • a német vagy az angol nyelv legalább tárgyalóképes ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

 Előnyt jelent:

  • a PL/SQL programozási nyelv, Oracle adatbázis kezelő ismerete
  • Oracle APEX, Sharepoint vagy Makro-ismeretek

Amit kínálunk:

  • szakmai betanulás tapasztalt kollégák segítségével
  • versenyképes jövedelem
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • 100 %-os utazási támogatás
  • stabil háttér, dinamikus, energikus csapat
  • karrierlehetőség Európa egyik legsikeresebb és lendületesen fejlődő multinacionális vállalatánál

Jelentkezni lehet:

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, látogasson el honlapunkra, vagy az alább megadott postai címre küldje el pályázatát, vagy töltse ki online jelentkezési lapunkat!

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát is!

Link megjelenítése

Lidl Magyarország Bt. Személyzeti osztály
Rádl Árok 6.
1037 Budapest

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja

Kategória
IT / Informatika
Régió