www.cvonline.hu

Gazdasági Igazgató

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Békés megyei, multinacionális cég számára keresünk

Gazdasági igazgatót,

az alábbi feladatokra:

Feladatok:

  • Rövid- és hosszú távú pénzügyi stratégiai célok tervezése, követése
  • A pénzügyi szakterület szakmai képviselete: büdzséelemzés, üzleti trendek követése, előrejelzések készítése
  • Büdzsé és forecast elkészítése, időszakos üzleti elemzések
  • Pénzügyi mozgások figyelemmel kísérése, lekövetése, ellenőrzése
  • Új programok bevezetésének és a normál működés hatásainak elemzése
  • Adóhatósági ellenőrzéseken az intézmény képviselete
  • Pénzügyi és munkaügyi osztály erőforrás-menedzsmentje, beosztottak szakmai felügyelete
  • A belső üzleti riportálás, beszámoló készítések szakmai felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasgi végzettség (pénzügyi-, számviteli-, közgazdász)
  • Tárgyalóképes angol, német vagy francia nyelvtudás
  • Minimum 3 éves gazdasági vezetői tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várunk:

Helyek Hajdú-Bihar
Pest
Budapest
Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő