www.cvonline.hu

Gazdasági igazgató

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 953293
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Megbízónk pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatainak teljes körű irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    · Teljes körű gazdasági folyamat kialakítása és ennek ügyviteli szabályozása.

· Az esetleges piaci és törvényi változások hatására • az ügyvitel módosítása.

· Gazdasági elemzések az üzemelés (hatékonyság elemzés) alatt illetve, az esetleges fejlesztések megtérülésének tervezése.

· Az informatikai rendszer fejlesztéséhez javaslat tétel, finomítások a gazdasági és ügyviteli területeken.

· A cég gazdálkodásának előtervezése, a fejlesztési lépcsők meghatározása , hatás tanulmányok készítése • közreműködés a hosszú távú tervek előkészítésében.

· számviteli, pénzügyi munkatársak munkájának felügyelete, a csapat felépítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú szakirányú végzettség előny

Minimum 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben, kereskedelem/logisztika területén!

• Jogi végzettség előnyt jelent

• Proaktív, terhelhető és energikus személyiség

• Gyors gondolkodás, dinamikus személyiség

• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

• Feladat- és célorientált személyiség

• Vezetői tapasztalat

Nyelvtudás:    Angol nyelvtudás előnyt jelent

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő üzletlánc, a kereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.