www.cvonline.hu

Gazdasági Igazgató

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport működésére vonatkozó számviteli és pénzügyi rendszer szervezése, irányítása, ellenőrzése. A számviteli törvény előírásai szerint teljes körű analitikus és főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel, annak irányítása, koordinálása, ellenőrzése.
  • 3 fős pénzügyi és könyvelési csapat munkájának felügyelete, szakmai támogatása és operatív irányítása.
  • A cégcsoport tervezéssel kapcsolatos feladatainak ellátása. A gazdálkodás irányítása, a tervek alakulásának ellenőrzése, javaslatok készítése az éves előirányzatok teljesítésére.
  • A csoport szintű heti-, havi jelentésszolgálat és az üzleti évre vonatkozó, számviteli szabályok szerinti éves beszámolók, üzleti jelentések készítése.
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, elemzések készítése.
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás. Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés.
  • Adózási pozíció és tevékenység nyomon követése, adószabályok alkalmazása.
  • Likviditás nyomon követése (követelésállomány, kötelezettségek teljesítése), a kontrolling tevékenység koordinálása, így többek között eredményelemzések, költségkalkulációk, költségelemzések, koordinálása, riportok és statisztikák összeállítása és vezetése.
  • Szabályzatok, eljárási utasítások készítése és karbantartása.

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Vezetői gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és adótanácsadó továbbképzés
  • Magyar adó-jogszabályok magas szintű ismerete
  • Legalább 5 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és kiírási feltételeknek megfelel, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét bérigény és a munkakör megjelölésével 2014. február 13-ig a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő