Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Gazdasági igazgató

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autóipari beszállítója, immáron 55 éves szakmai múlttal (6100 Kiskunfélegyháza Szegedi út 66.)

pozícióban felvételt hirdet:

Szakmai feladatok:

Megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi a vállalat számviteli és pénzügyi műveleteit.

Feladatai:

  • A pénzügyi politika kialakítása, a gazdasági szervezet pénzügyi műveleteinek tervezése, ellenőrzése és elemzése.
  • Számviteli politika kialakítása, pénzügyi beszámolók készítése, közzététele. A zavartalan  működéshez szükséges tőke kezelése , pénzeszközök biztosítása.
  • Beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, pályázati dokumentációk ellenőrzése
  • Likviditási tervek készítése, a teljesítés figyelemmel kísérése.
  • Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, költségvetési kötelezettség teljesítése
  • Gondoskodás a társaság fizetőképességének megtartásáról
  • A számlarend elkészítése, alkalmazása, karbantartása
  • Könyvelési munkák, analitika, zárlati munkák, főkönyvi kivonatok, adóbevallások elkészítése
  • Adóbefizetések, adó visszaigénylések koordinálása, bizonylati fegyelem megkövetelése
  • Szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása, felhasználásuk ellenőrzése, mérleg és költségelemzés készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció
  • A magyar számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Pénzügyi számviteli gyakorlat
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Büntetlen előélet
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

A munkakör betöltéséhez kérem, hogy jutassa el szakmai önéletrajzát, a lenti e-mail címre, a tárgyban tüntesse fel a pályázni kívánt pozíció megnevezését.

Helyek Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Pénzügyi igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű