www.cvonline.hu

Gazdasági igazgató

  • A hirdetés 291 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Pénzügyi osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A divízió számviteli és controlling tevékenységének irányítása és fejlesztése
  • Havi, negyedéves és éves jelentések készítése
  • Havi és éves tervek, előrejelzések készítése
  • Aktív részvétel a divízió vezetésében
  • Támogatás a döntéshozatalban

Elvárásaink:

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 éves számviteli és/vagy controlling munkakörben szerzett gyakorlat
  • (előny, ha nemzetközi vállalatnál)
  • 3 év vezetői gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol