www.cvonline.hu

Gazdasági igazgató

  • A hirdetés 245 napja lejárt

A kanadai Linamar Corporation vállalatcsoport világszerte 55 gyárat működtet és több mint 23.000 munkavállalónak nyújt biztos munkahelyet. Gyáregységeink Kanadában, Amerikában, Mexikóban, Magyarországon, Németországban, Kínában, Franciaországban találhatóak. A Linamar Hungary Zrt. Békés megye és az Alföld egyik legnagyobb munkáltatójaként, több mint 2300 főt foglalkoztat két telephelyén, Orosházán és Békéscsabán. A vállalat autóipari alkatrészgyártással és saját fejlesztésű mezőgazdasági és építőipari gépgyártással foglalkozik.  Az itt gyártott saját fejlesztésű termékek nemzetközi piacokon kerülnek értékesítésre, míg az általunk gyártott autóalkatrészek a legnevesebb autómárkába épülnek be.

Az OROS divízióba, Orosházára az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • A divízió számviteli és controlling tevékenységének irányítása és fejlesztése
  • Havi, negyedéves és éves jelentések készítése
  • Havi és éves tervek, előrejelzések készítése
  • Aktív részvétel a divízió vezetésében
  • Támogatás a döntéshozatalban

Elvárásaink:

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 éves számviteli és/vagy controlling munkakörben szerzett gyakorlat (előny, ha nemzetközi vállalatnál)
  • 3 év vezetői gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Jelentkezést az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő