Gyártástechnológiai eszközök értékesítésével foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk

GAZDASÁGI IGAZGATÓ (SENIOR KONTROLLER )

 (HF 10-7244)

pozícióba.

 Feladatok

  • Költségvetés ellenőrzése, a tervezett és aktuális eredmények közötti eltérések azonosítása és elemzése,
  • A havi zárás biztosítása, az eredmények riportálása anyavállalat felé,
  • Pénzügyi tanácsadás a döntéshozatal során,
  • A bevezetetett módszerek, mutatószámok, folyamatok megbízhatóságának és helytállóságának biztosítása,
  • Költségelemzés, profitabilitás számítás,
  • A gazdasági osztály irányítása (5 fő beosztott: főkönyvelő, bérszámfejtő, számlázó, könyvelő).

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Több éves kontrolleri tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Számviteli ismeretek,
  • Költséghely szerinti könyvelésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem,
  • Esetenkénti külföldi kiküldetéseken való részvétel.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7244"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése