www.cvonline.hu

Gazdasági igazgató helyettes

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Budapesti, tehetségkutatással és gondozással foglalkozó nonprofit partnerünk keres munkatársat Gazdasági igazgató helyettes pozícióba. Partnerünk fő profiljába tartozik a kutatási tevékenység, könyvkiadás és konferenciák, előadássorozatok készítése.

Feladatok

  • Az igazgató egyik általános helyetteseként felelősen irányítja az alábbi területek munkáját:
    • Pénzügy és Kontrolling
    • IT
    • HR
    • Marketing és Kommunikáció
  • Kapcsolattartás a kiszervezett tevékenységeket végző partnercégekkel, és velük olyan szabályozott együttműködés kialakítása, amely az alapítvány megbízható és költséghatékony működését biztosítja a megfelelő szakmai felügyelet mellett (pl. könyvelőiroda, ügyvéd, személyzeti tanácsadó).
  • A fenti területek kiemelt feladataiközé tartoznak az alábbiak:
    • Az alapítvány megbízható, stabil pénzügyi hátterét biztosító információs, kontrolling és pénzügy-számviteli folyamat, rendszer kialakítása, szabályzása, felügyelete
    • Stratégiai és projekt kontrolling feladatok
    • Szoros együttműködés a szakmai területek, projektek irányításáért felelős igazgató-helyettessel hogy az alapítvány által szervezett rendezvények a lehető legmagasabb minőségben kerüljenek kivitelezésre.

Elvárások

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Több éves gazdasági vezetői gyakorlat (alapítványnál szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • Stratégiai gondolkodás, magas szintű folyamatszervezési képesség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló vezetői, kommunikációs és együttműködési készség, csapatmunka

Amit megbízónk kínál

  • Azonnal betölthető, határozatlan idejű teljes munkaidős munkaszerződés
  • Fiatal csapat, fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • Versenyképes fizetés

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Elvárt nyelvtudás Angol