www.cvonline.hu

Gazdasági gyakornoki tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1099106

Tömegközlekedés szervezési területén működő partnercégünk részére keresünk gazdasági területen tanuló gyakornok munkatársat központi irodájukba.

Feladatok:

  • Irodai adminisztratív munka

  • Excel haladó szintű ismerete (Pivot, F-keres egyéb stat. )

  • A központ munkatársainak (adminisztratív tevékenységekben való) segítése

  • A szokásos irodai folyamatok nyomonkövetése, (iktatás, iratrendezés, lefűzés, irattározás, adatrögzítés, arhiválás, adatmentés)

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév, érettségi

  • Jó munkamorál

  • elkötelezettség  és szorgalom az adott idpőszakra / a vállalt időszakon belül

  • Folymatban lévő aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Gyors felfogó képesség és tanulnivágyás

  • Folyamatos jellegű munkavállalás a hat hónapos időszakra napi 6-8 órában (havi 120-160 óra)!

             Munkaidő: Hétfőtől - Csütörtökig 08:00-16:30  Pénteken 08:00-14:00 (heti minimum 4-5 nap vállalása folyamatosan)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • SAP ismeret előny
  • Gazdasági pénzügyi  / statisztikai függvények ismerete
  • Gyakorlatban történő kezelésének ismerete az Excel-ben
  • Informatikai világ iránt érzett érdeklődés

Amit kínálunk

  • Bruttó 850 Ft/óra (az elvállalt napok számától és időszaktól függő bónuszrendszer - opció: magasabb 900.- Ft-os bérsáv elérése)
  • gyakorlati félév - (6 hónap) igazolása és ezt követően is foglalkoztatható még a végzős 10.30.-ig diákként!
  • Folyamatos munkalehetőség

Amennyiben hetente folyamtos jelleggel minimum 6 hónapra el tudod látni a feladatot és a hírdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon: +36(70) 452-3312!

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.