www.cvonline.hu
Gazdasági gyakornok (Referenciaszám: PJ4943)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1082144
lejárt

Újpesti partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Gazdasági gyakornok

Feladatok:
- Ovosigazgatóság osztály napi munkájának támogatása
- Szerződések előkészítése és ügyintézése
- Megrendelések készítése
- Üzleti utak előkészítése
- Promóciós anyagok archiválása
- Tárgyalások előkészítése és szervezése
- Számlák nyilvántartása és ügyintézése
- Elszámolások készítése
- Kommunikációs felület kezelése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 24 óra vállalása hétköznapokon
- Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Rugalmasság, nyitottság
- Gyakorlatias gondolkodás, határozott fellépés

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.