www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1046542
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Egy budapesti filmes céghez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
GAZDASÁGI FELELŐS

Feladatok:
  • Az adó- és számviteli törvény, valamint a munkajog követelményei szerinti együttműködés és munkavégzés
  • Vevői és szállítói szerződések, számlák felügyelete, nyilvántartása, pénzügyi kapcsolattartás a megbízókkal
  • A vevői kintlévőségek nyilvántartása, kezelése
  • Együttműködés a személy- és munkaügyi feladatokban
  • Részvétel az igazgatóság üzleti tervének elkészítésében, a teljesítés folyamatos értékelésében
  • Statisztikák és kimutatások készítése
  • Közreműködés az igazgatóság éves beszámolójának elkészítésében

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Adózási-, számviteli- és munkajogi szabályok ismerete
  • Filmszakmai ismeretek előnyt jelentenek
  • Megfelelő tárgyalási készség

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC