www.cvonline.hu

Gazdasági és operációs vezető (Közép-Dunántúl)

  • A hirdetés 920 napja lejárt

Közép-dunántúli multinacionális megbízó partnerünk számára keresünk átfogó szakmai tapasztalattal rendelkező gazdasági és operációs vezetőt folyékony német nyelvtudással, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A vállalat operatív irányítása pénzügyi, személyügyi, beszerzési és logisztikai területeken egyaránt, egyszemélyes cégképviselet
  • A vállalat gazdálkodásával összefüggő (könyvelési-, számviteli) tevékenységek tervezése, szervezése és irányítása
  • A szervezeti egységek munkájának összehangolása
  • A vállalatcsoport elvárásainak és a helyi törvényi szabályozások betartása
  • Belső controlling csoport koordinálása
  • Folyamatos havi beszámolók, jelentések küldése az anyavállalat számára
  • Pénzügyi tervek elkészítése, éves zárások lebonyolítása
  • Közreműködés a vállalatirányítási rendszer bevezetésében
  • Aktuális állami támogatások, pályázati források előteremtése, beszerzése

Elvárások:

  • Multinacionális környezetben, hasonló szakterületen szerzett vezetői tapasztalat
  • Folyékony német nyelvtudás (angol előny)
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdász diploma előny)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • EU-s elvárások, szabályozások alapos ismerete
  • Beruházási- és projektmenedzsment tapasztalat
  • SAP tapasztalat előny
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.