www.cvonline.hu

Gazdasági és marketing munkatárs

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

Nagy múltú biztonságtechnikai cég keres keres

gazdasági és marketing feladatokra munkatársat.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • elhivatottság, motiváltság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs készség,
  • nyitott, rugalmas személyiség

Feladatok:

  • kimenő számlák elkészítése, ellenőrzése, nyilvántartása
  • kapcsolattartás a partnerekkel, értékesítőkkel
  • készpénzforgalom bonyolítása
  • aktív részvétel a havi zárások előkészítésében
  • időszakos jelentések, riportok elkészítése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • marketing osztály projektjeinek támogatása
  • marketing menedzser munkájának adminisztratív támogatása

Amit kínálunk:

  • barátságos munkakörnyezet
  • anyagi és erkölcsi megbecsülés
  • hosszú távú, biztos munkahely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő