www.cvonline.hu

Gazdasági és kontrolling vezető

Régió: Veszprém
Veszprém

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 673424
lejárt

Megye:    Veszprém megye

A pozíció leírása:    A vállalat pénzügyi, számviteli és kontrolling tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése.

Feladatkör, felelősségek:    A vállalat gazdaságos működésének, eszközei hatékony felhasználásának elősegítése, az ehhez szükséges feltételek megteremtése.

• A költségvetéssel szembeni kötelezettségek teljesítésének,

az adóbevallási, adóbefizetési, visszaigénylési ügymenet

irányítása.

• A pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése.

• A társaság mérlegének, vagyon- és eredménykimutatásának

elkészítése, pénzügyi egyensúlyának folyamatos biztosítása,

likviditási terv készítése, a megvalósítás figyelemmel

kísérése és értékelése.

• Statisztikai adatszolgáltatásról való gondoskodás.

• Számviteli információs rendszer fenntartása, fejlesztése, a

bizonylati fegyelem betartásának felügyelete.

• Az ellenőrzési rendszer értékelése és folyamatos javítása.

• A tervek teljesítésének figyelemmel kísérése és folyamatos

értékelése.

• A vevői tartozások behajtásáról és szállítói követelések

teljesítéséről való gondoskodás.

• Az éves beszámoló elkészítése, az üzleti jelentés

összeállítása a management és taggyűlés részére.

• Gondoskodás a házipénztár működéséről és

ellenőrzéséről.

• Költséggazdálkodás irányítása, költség-elszámolási

rendszer kidolgozása.

• Javaslat tétel a fejlesztési célok kidolgozásához.

• Utókalkuláció, költségelemzés elvégzése.

• Heti, havi konrolling adatszolgáltatás a management és az

egységek részére.

• A management tájékoztatása a gazdasági tényezők

változásairól.

• Az integrált (MIR, KIR) irányítási rendszer dokumentációiban

(kézikönyv, eljárásleírások, utasítás gyűjtemények)

megfogalmazott feladatok elvégzése.

• Gondoskodás az iratkezelési szabályzat betartásáról és

betartatásáról. Dokumentációk, levelezések készítése,

archiválása, irattár kezelés felügyelete.

• Leltárívek kiadása, leltározás felügyelete, a leltározás

során feltárt többletek illetve hiányok elszámolásáról való

gondoskodás.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség, és regisztrált

mérlegképes könyvelői képesítés.

• Főkönyvi könyvelési tapasztalat, naprakész adózási ismeretek.

• Vezetői gyakorlat, feladatdelegálásban és kontrollban szerzett

jártasság.

• Felhasználói szintű számítógép ismeret.

Előnyt jelent:

• Német vagy angol nyelv ismerete

• Termelő cégnél szerzett gyakorlat.

• Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete.

A megbízó cég profilja:    Dinamikusan fejlődő, Veszprém megyei, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes juttatási csomag,

• Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő

cégnél.

• Szakmai fejlődés, többirányú, rendszeres, támogatott képzés.

• Jó hangulatú környezet, fiatal, dinamikus csapat.

Egyéb:    Kérjük, hogy a pályázatában jelölje meg a fizetési igényét.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.