www.cvonline.hu

Gazdasági és adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Műszaki kivitelezéssel, biztonságtechnikával foglalkozó cég debreceni irodájába keres Gazdasági és adminisztrációs feladatok ellátására munkatársat.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • motiváltság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kiváló kapcsolatépítő és kommunikációs készség,
  • nyitott, rugalmas személyiség

Feladatok:

  • kimenő számlák elkészítése, ellenőrzése, nyilvántartása
  • kapcsolattartás a partnerekkel, értékesítőkkel
  • készpénzforgalom bonyolítása
  • aktív részvétel a havi zárások előkészítésében
  • időszakos jelentések, riportok elkészítése
  • általános irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • marketing menedzser munkájának adminisztratív támogatása

Amit kínálunk:

  • barátságos munkakörnyezet
  • anyagi és erkölcsi megbecsülés
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő