www.cvonline.hu

Gazdasági elszámoló

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Feladatok:

  • Projektek kivitelezési ütemterve alapján teljesítmény tervadatok elkészítése
  • A műszaki irányítás által felmért havi teljesítmények összegszerű elszámolása, teljesítés igazolások összeállítása, elkészítése (műszaki irányítás segítségével)
  • A projekttel kapcsolatos bejövő számlák – gazdasági szempontok szerinti – ellenőrzése
  • Terv-, és tényadatok összehasonlítása, újratervezés
  • Projektekkel kapcsolatos gazdasági elszámolások, jelentések, eredmény kimutatás elkészítése,
  • Erőforrástervezés (műszaki irányítás által megadott adatok alapján)
  • Kivitelezési kalkulációk alapján költségterv készítése, nyomon követése

Elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • 3 év építőipari projekteken szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • német nyelvtudás előny
  • építőipari végzettség előny

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • széles körű caffeteria rendszer
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye: Országos

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az alább megadott e-mail címre várjuk.