www.cvonline.hu

Gazdasági elszámoló, kontroller

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Magyarországi mélyépítési piacon tevékenykedő vállalat keres munkatársat budapesti, illetve változó munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • futó projektek finanszírozásának előkészítése (banki ajánlatok bekérése, kiértékelése);
  • ütemtervek, költségkalkulációk nyomon követése, ellenőrzése, terv-tény összevetés;
  • a lezárt projektek kiértékelése, elemzése;
  • havi riportálás a vállat működéséről az ügyvezetés, illetve a tulajdonos részére
  • bejövő számlák szerződésekkel történő összevetése, ellenőrzése
  • részvétel a vállat évzárási teendőiben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • könyvelői tapasztalat, illetve mérlegképes könyvelői regisztráció

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű caffeteria rendszer
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az alább magadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német