www.cvonline.hu

Gazdasági elszámoló, kontroller

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Magyarországi mélyépítési piacon tevékenykedő vállalat keres munkatársat budapesti, illetve változó munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

gazdasági elszámoló, kontroller

Feladatok:

  • Futó projektek finanszírozásának előkészítése (banki ajánlatok bekérése, kiértékelése);
  • Ütemtervek, költségkalkulációk nyomon követése, ellenőrzése, terv-tény összevetés;
  • A lezárt projektek kiértékelése, elemzése;
  • Havi riportálás a vállat működéséről az ügyvezetés, illetve a tulajdonos részére
  • Bejövő számlák szerződésekkel történő összevetése, ellenőrzése
  • Részvétel a vállat évzárási teendőiben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • könyvelői tapasztalat, illetve mérlegképes könyvelői regisztráció

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű caffeteria rendszer
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az lább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német