www.cvonline.hu

Gazdasági elemző

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Társaságunk - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat kontrolling osztályára keres új munkatársat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Gazdasági számítások, elő- és utókalkulációk készítése
  • Aktív részvétel a Társaság tervezési folyamataiban
  • Részvétel a gazdasági célkitűzések teljesítésének értékelésében
  • A gazdasági folyamatok figyelemmel kísérése
  • Közreműködés a tulajdonos felé történő havi és eseti riportok készítésében
  • Adatszolgáltatási feladatok ellátása a támogatást nyújtó hatóság felé
  • Statisztikai jelentések elkészítése a KSH felé

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (egyetem/főiskola)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, Excel magabiztos kezelése
  • Felelős és következetes munkavégzés
  • Képesség önálló- illetve csapatmunkára
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Gyors, precíz, fegyelmezett munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Termelő vagy nonprofit Társaságnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő