www.cvonline.hu

GAZDASÁGI CSOPORTVEZETŐ (5880)

  • A hirdetés 1230 napja lejárt

GAZDASÁGI CSOPORTVEZETŐ
(Győr)

Elvárások:
•Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség (Közgazdász, Gazdász)
•Mérlegképes könyvelői végzettség
•5 év könyvelésben szerzett gyakorlat
•Középfokú németnyelv tudás (szóban-írásban), aktív használattal gazdasági nyelvvel bővített
•Számítógépes ismeretek: magas szintű felhasználói ismeretek, könyvelési, bérszámfejtési, adózási,
•„B” kategóriás jogosítvány
•Precíz, gyors, önálló, dinamikus, terhelhető személyiség.

Előny:
•Angol nyelv ismerete
•IFRS szabványok ismerete

Feladatok:
•a könyvelő munkatársak (4 fő) felügyelete, irányítása
•Könyvelési munkák elvégzése, különös tekintettel IFRS szabványok szerinti korrekciók kezelése
•Jelentések elkészítése a cégvezetés és a tulajdonos felé
•A főkönyvek folyamatos egyeztetése, egyenlegének pontos nyilvántartása
•Leltárak megszervezése, koordinálása, kiértékelése
•Adófolyószámlák egyeztetése
•Az anyacéggel történő folyamatos kapcsolattartás
•Adóhatósággal, önkormányzatokkal való kapcsolattartás
•Havi, negyedéves jelentések elkészítése
•Éves beszámoló elkészítése, éves könyvvizsgálat lebonyolítása
•Üzleti terv előkészítésében való részvétel
•Szoros együttműködés kontrolling osztállyal
•Likviditás folyamatos biztosítása
•Üzletágak támogatása gazdasági kérdésekben

Juttatások:
•Bérezés: versenyképes jövedelem
•Cafeteria
•Mobiltelefon, laptop
•Szervezeten belüli képzések, tréningek

Munkaidő:
•Hétfőtől-péntekig 7:30-15:50-ig

Munkavégzés helye:
•Győr

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció elnevezésével és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig