www.cvonline.hu

Gazdasági, Biztonsági Vezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Kelet-Európai  acélipari  holding  európai  divíziójának  magyarországi  leányvállalata  az  alábbi  beosztásba  keres  leendő  munkatársát:

Gazdasági, Biztonsági Vezető .

Feladatok:

  • Szerződések figyelemmel kísérése;
  • Lejárt kintlévőségek behajtása, figyelemmel kísérése;
  • Partnerekkel való tárgyalások folytatása a tartozások rendezésére vonatkozólag;
  • Kapcsolattartás a cégcsoport gazdasági szervezetével;
  • Raktár ellenőrzése, a kiszállítások figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Felsőfokú  gazdasági végzettség;
  • Magas szintű orosz nyelvtudás;
  • Kiváló szervező-és problémamegoldó készség;

Hirdetés érvényessége:

  • 2012. július 3.

Munkavégzés helye:

  • Budapest.

Amennyiben, hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar, illetve orosz nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest