www.cvonline.hu

Gazdasági asszisztens

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1053795

Gyártásban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Pénzügyi, humán és informatikai csoport támogatása
  • Pénzügyi elszámolások, riportok készítése
  • Postázási feladatok ellátása
  • Készletkezelés, irodaszer rendelés
  • Vendégfogadásban, rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Menedzserek munkájának támogatása
  • Ad hoc adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Pörgős, proaktív személyiség
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil, fiatalos csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatás (fix bér + cafeteria)

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség pénzügy vagy HR területen

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál