www.cvonline.hu

Gazdasági asszisztens (pénzügy-könyvelés-adózás)

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Cégünk, az IBCS Hungary Kft. egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, éllovas alkalmazásintegrátor a vonalkód-kommunikáció és az egyéb innovatív termékazonosítási megoldások piacán, immár 22 éve.

Könyvelési, pénzügyi, adózási területre keresünk gazdasági asszisztenst

 aki a vállalati pénzügyek és könyvelés területén tapasztalatokkal rendelkezik.

Feladatok:

  • kontrolling
  • számviteli bizonylatok kontírozása-könyvelése
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • pénztárkezelés
  • banki rendszer kezelése
  • számlázás

Elvárások:

  • közép-, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • minimum 5 éves szakmai gyakorlat pénzügyi vagy számviteli területen
  • naprakész számviteli és adó törvényi ismeretek
  • számítógépes ismeretek, kiemelten Excel és Word
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakirányú tanfolyamok
  • vállalatirányítási rendszer használati gyakorlat (Navision)
  • angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttérrel rendelkező hazai vállalat
  • versenyképes jövedelem
  • egyéb juttatások
  • részmunkaidős lehetőség

Munkahelye mellett elkötelezett munkavállalók jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal, melyben kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő