GAZDASÁGI, - ADÓÜGYI,- ÉS PÉNZÜGYI ELEMZŐ, ILLETVE ÜGYFÉLKEZELŐ (6845)

  • A hirdetés 884 napja lejárt

A hazai és nemzetközi pénzügyi szakértői szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert
innovatív, közösségek erejére építő partnerünk részére keresünk
Debreceni székhelyű irodájának bővítéséhez

Gazdasági, - Adóügyi,- és Pénzügyi elemző, illetve ügyfélkezelő munkatársakat

Feladatok:
•új ügyfelek teljes körű, értékteremtő kiszolgálása
•meglévő ügyfeleinkkel folyamatos konzultáció
•ajánlatok előkészítése, kidolgozása, szerződések fenntartása
•különböző élethelyzetek (nyugdíj, gyermekjövő, egészségügyi ágazat) pénzügyi tervezése
•vállalatok számára a 2013-as adó és járulék változások ismertetése,  üzleti tervek kidolgozása
•rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel

Szakmai elvárások:
•főiskolai/egyetemi diploma vagy középfokú végzettség és államilag elismert, hatósági vizsga
•felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
•az Ön értékesítési tapasztalatát, jó kapcsolatrendszerét előnyként értékeljük
•számlaképesség

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:
•igényes üzleti megjelenés, határozott fellépés
•eredmény-, és minőségorientáltság
•kiváló kommunikációs készség
•empatikus, pozitív gondolkodású személyiség, aki nyitott az új ismeretekre
•proaktivitás, magas motiváció

Amit kínálunk:
•folyamatos, ingyenes, belső szakmai képzés
•magas színvonalú szakmai támogatás
•versenyképes jövedelem, kiemelkedő hivatásindító támogatás
•piacvezető innovatív szemlélet egy multinacionális cég hátterével
•megbízási jogviszony (csak vezetői munkakörben)
•Nemzetközi karrierlehetőség

Akinek a jelentkezésére számítunk:
•felsőoktatásban részt vevő hallgatók
•főállásban lévők, akik másodállást keresnek
•elhivatottságot éreznek a szakma iránt

Munkavégzés helye:  Debrecen

A pályázatokat fényképpel, magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre várjuk

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő